phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Колодки підключення

Сортування orderby
Показати на сторінку

Призначення колодок підключення

Колодка підключення НІК

Основне призначення колодок підключення в електроланцюжках - це підключення трифазних електролічильників та трансформаторів. Вони можуть використовуватися також для проведення різного виду профілактичних та ремонтних робіт, та у випадках, коли необхідно демонтувати лічильник. При проведенні різних технічних робіт важливо зберегти електропостачання споживачів, саме для цієї мети і використовують колодки підключення. Таким чином, можна сказати, що основна їх перевага та головна особливість застосування - це здатність забезпечити безперебійне підключення споживачів до мережі, що є важливим фактором під час проведення ремонтних робіт.

Особливості вибору колодок

Колодки підключення бувають різних видів, і вони класифікуються в залежності від типу лічильника до якого підбираються. Тому, перш за все, розглянемо, за якими основними ознаками можуть класифікуватися лічильники. Отже, лічильники можуть ділитися на кшталт:

  • підключення,
  • вимірюваних величин,
  • конструкції.

Отже, згідно з розглянутими ознаками, колодки підключення також відрізнятимуться. Наприклад, вирізняють колодки:

  • прямого включення
  • трансформаторного включення

Перший вид використовують для прямого включення електричного лічильника безпосередньо в силовий ланцюг. Їх конструкції більш вдосконалена, а діелектричні властивості – вищі. Також є колодки, які застосовуються при підключенні електролічильників трансформаторного включення – їх конструктивні особливості відповідають особливостям вимірювальних трансформаторів. У деяких випадках враховується і вимірювана величина однофазної або трифазної мережі.

Webseite www.webdesigner-profi.de