phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Лічильник електроенергії

Залежність міського жителя від електроенергії настільки велика, що часом її відсутність здатна викликати масову паніку. Але велику паніку здатний викликати рахунок наданий за використаний енергоресурс. Важливо правильно підрахувати кількість споживаної енергії. Старі моделі електролічильників підраховують неправильно і для того, щоб ви могли заощадити, цілком резонним буде встановлення сучасного електронного лічильника.

Переваги електронного лічильника електроенергії

Вибір електронного електролічильникаДля того, щоб ви мали можливість оцінити всі переваги даного пристрою, необхідно хоча б місяць ним користуватися. Якщо ви тільки роздумуєте над тим, щоб його встановити, то візьміть на замітку наступні переваги:

  1. Надійність та точність. Електронний електролічильник з прискіпливою точністю фіксує споживання електроенергії, а це є гарантією того, що вам не доведеться платити за те, чим ви власне не користувалися.
  2. Можна встановлювати навіть на вулиці. Так, зі старим електролічильником подібний трюк би не пройшов. Сучасні моделі електролічильників спокійно переносять перепади температур, що дає можливість встановлювати їх там, де зручно вам.
  3. Можливий розрахунок за двома або декількома тарифами. Погодьтеся, повз таку перевагу просто неможливо пройти. Придбання багатотарифного електричного лічильника окупиться вам у кілька місяців, оскільки з ним ви відчуєте всю красу економії.

Який електролічильник вибрати і на що слід звернути увагу?

Не дивуйтеся тому, що лічильник електроенергії обладнаний вбудованим годинником. Це необхідно для того, щоб прилад міг своєчасно перейти на інший тариф. Якщо ви не знаєте, який саме електричний лічильник потрібен саме вам, то наступні рекомендації напевно допоможуть зробити вам правильний вибір.

Електронний лічильник електроенергії
  • Навантаження. Від того, наскільки правильно ви розрахуєте максимальне навантаження на пристрій, залежатиме його подальша продуктивна і безперебійна робота. Бажаєте користуватись усіма благами цивілізації в особі побутових приладів? Тоді віддайте перевагу електролічильнику, який може працювати з навантаженням до 50 А.
  • Одна або три фази. Сучасні моделі трифазних електролічильників без проблем можуть працювати в однофазному ланцюзі. Якщо ви не хочете найближчим часом змінювати цей прилад, то віддайте перевагу трифазному електролічильнику.
  • Дисплей. Для того, щоб уникнути непорозумінь та неприємних ситуацій з контролерами, які знімають показання з лічильників, вибирайте прилад із гарним дисплеєм, на якому чітко все видно.
  • Країна, в якій був виготовлений прилад. Тут вирішувати виключно вам. Так, ви можете купити електролічильник від відомого європейського виробника, але краще вже віддати свій голос на користь вітчизняної продукції. Знаєте, чому? Електролічильники вироблені в нашій країні максимально адаптовані під особливості роботи наших електричних мереж. Тим більше, що такі відомі українські виробники як «АДД-енергія» та «NIK» цілком можуть скласти серйозну конкуренцію провідним світовим компаніям.
  • Ціна. Ця інформація надана для тих, хто не бажає переплачувати. Бажаєте заощадити та отримати якісний пристрій? Купуйте лічильник електроенергії вітчизняного виробництва, оскільки такий самий прилад з Європи коштуватиме вдвічі-втричі дорожче.

Де купити і як встановити лічильник?

Купити лічильник електроенергії вітчизняного чи зарубіжного виробництва ви можете у магазині "ГРАН-КОМ". Телефонуйте за тел.: (044) 573-41-02, (067) 404-01-02, (044) 573-41-03, (066) 076-41-71 та наші менеджери допоможуть вам визначитися з вибором електролічильника.

Отже, ви купили новий електронний лічильник електроенергії і вже перебуваєте в передчутті того, що він ось-ось почне економити ваші гроші. Не поспішайте! І не намагайтеся встановити його самостійно. Для того, щоб прилад працював довго і точно, вам потрібно звернутися за допомогою до фахівців, які протягом декількох хвилин підключать ваше нове придбання за всіма правилами. Це буде служити вам гарантією того, що лічильник з точністю відмірятиме використані кіловати.

До речі, якщо ви хочете встановити його на вулиці, то допомога фахівців буде дуже актуальною, так як вони подбають про його додатковий захист і встановлять спеціальний ящик для лічильника.

 

 

 

Webseite www.webdesigner-profi.de