phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Комунар (знижки уточнюйте)

Сортування orderby
Показати на сторінку

Однофазні та трифазні електронні лічильники активної та реактивної електроенергії виробництва Комунар

Электросчетчики производства «Объединение Коммунар»

Інтернет-магазин «ГРАН-КОМ» пропонує купити за чудовою ціною електролічильник виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар» м. Харків. Лічильник електроенергії цього виробника відрізняється якістю на рівні апаратури космічного призначення, характеризується високою надійністю та точністю збору даних. Така висока якість вироблених товарів пояснюється тим, що спочатку, й досі, підприємство «Об'єднання Комунар» спеціалізується на випуску та розробці бортової апаратури систем управління космічними апаратами та ракетною технікою. Але згодом, за умов скорочення замовлень на апаратуру авіакосмічного призначення, частково переорієнтувалося на внутрішній ринок та випуск товарів громадського споживання.

Електросчетчик Коммунар

До основних переваг електролічильників Комунар слід віднести низьку споживану потужність при високому порозі чутливості, а також високий рівень захисту від несанкціонованого споживання електричної енергії.

Номенклатурний ряд лічильників електроенергії виробництва Комунар постійно розширюється та доповнюється новими вдосконаленими моделями. У той же час, вже існуючі моделі, що добре зарекомендували себе, також поліпшуються і модернізуються. До них, перш за все, слід віднести однофазні та трифазні електролічильники активної та реактивної енергії, що широко застосовуються як у побуті, так і в промисловості. Міжповірочний інтервал однофазних лічильників становить 16 років, трифазних - 10, і мають гарантію до трьох років.

Основними споживачами лічильників електроенергії виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар» є такі компанії з енергопостачання як: «Харківобленерго», «Житоміробленерго», «Хмельницькобленерго», «Херсонобленерго»,  «Вінницяобленерго», «Миколаївобленерго», «Закарпаттяобленерго».

Бажаєте купити надійний електролічильник виробництва Комунар? Ви можете оформити замовлення за телефоном (067) 404-01-02 або, натиснувши на кнопку «Купити», у нас на сайті.

Webseite www.webdesigner-profi.de