phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Лічильник води

Сортування orderby
Показати на сторінку

Лічильники холодної та гарячої води

Коли у споживача комунальних послуг немає вимірювального приладу для обліку води, він змушений платити за нормативними показниками. Норматив включає середньостатистичний витрата води, у тому числі всілякі прориви та протікання систем водопостачання. Для пересічного споживача оплачувати чужі помилки досить невигідно. Встановивши якісний та сучасний водяний лічильник, Ви скоротите свої витрати на оплату комунальних послуг. Водяні лічильники будинку - це не розкіш, а необхідність, спричинена економією ресурсів. 

Інтернет-магазин «ГРАН-КОМ» реалізує правильні та недорогі лічильники споживання води НІК та GROSS у приватний будинок або в квартиру. Якщо у Ваших планах поставити лічильники на воду, офіційний сайт лічильників води «ГРАН-КОМ» допоможе Вам купити водомір недорого.

 Який водяний лічильник купити?

Сьогодні випускається велика кількість різних приладів для різних областей застосування. Вирішальну роль грають діаметр труб, температура води, ступінь її забрудненості хімічними та механічними домішками.

 За принципом роботи водолічильники поділяються на:

 • Ультразвукові лічильники води. Прилад даного типу вимірює швидкість поширення ультразвукових хвиль по ходу руху потоку води та проти нього. Після цього дані зіставляються і, з різниці швидкостей, отримуємо дані про витраті. Як правило, використовуються у складі теплолічильників, або приладів комбінованого типу. Дані записуються на карту пам'яті.
  ПеревагиНе має рухомих частин, що бовтаються.
  Недоліки: Залежність роботи від наявності електромережі.

 • Електромагнітні лічильники на воду. Алгоритм роботи базується на законі Фарадея. В основі приладу – котушка індуктивності. Вода, що протікає через магнітне поле, генерує невеликий струм, що залежить від швидкості потоку. Ґрунтуючись на даних виміряного струму, прилад веде облік витрати води. Як правило, використовуються у складі теплолічильників, або приладів комбінованого типу.
  Переваги: Прекрасно працює з водою поганої якості. Недоліки Залежність роботи від наявності електромережі.

 • Резонансні лічильники води. Ділянка вимірювання складається з трьох паралельних каналів. Завихрювач у центральному каналі під час руху рідини поперемінно перекидає її у допоміжні канали. П'єзоелементи фіксують кожне перекидання. По частоті цих перекидань йде облік обсягу рідини, що пройшла через даний лічильник. Як правило, використовуються у складі теплолічильників або приладів комбінованого типу.

 • Тахометричні механічні лічильники на воду. У механічних лічильниках, під впливом потоку рідини крильчатка обертається, запускаючи в рух лічильний пристрій. При великих обсягах рідини використовується турбінка, що дає більшу точність обчислень. При різких перепадах напору зустрічаються комбіновані варіанти, що включають і крильчатку, і турбінку. При малому натиску працює крильчатка. При сильному натиску крильчатка перекривається спеціальним клапаном і потім в дію вступає турбінка. Крильчасті прилади вимірюють потік швидкістю до 15 кубометрів на годину, турбінні водоміри великі параметри. В силу своєї ціни на квартирний лічильник води, надійності, довговічності та непоганих вимірювальних характеристиках на побутовому рівні цей тип лічильників набув найбільшого поширення.
  Переваги: Простота і дешевизна.
  Недоліки: Погана стійкість до домішок у воді.

 Вищеперераховані лічильники на воду, купити які Ви можете у нас:

Механічні водолічильники.

Переваги:

 • Невисока ціна лічильника води.
 • Непогана для своєї ціни точність вимірювань.
 • Довгий термін служби, який обчислюється десятиліттями.
 • Ремонтопридатність пристрою та простота конструкції.
 • Легкість монтажу, демонтажу та заміни лічильника.
 • Енергонезалежність приладу: не вимагає для своєї роботи електроживлення.

Недоліки:

 • Сприйнятливість до електромагнітних полів.
 • На точність облік
Webseite www.webdesigner-profi.de