phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Лічильники модульні на дін-рейку

Лічильники модульні на дін-рейку - оптимальне співвідношення ціни та якості

Будь-яке сучасне приміщення, чи воно житлове або промислове, оснащене лічильником електроенергії. Сучасні моделі цих приладів мають масу переваг, відсутніх у їхніх старих аналогах. Тому заміна старих ел лічильників на нові моделі, виправдана та економічно вигідна.
Магазин "ГРАН-КОМ" радить звернути Вашу увагу на лічильник електроенергії. Прилади цієї категорії виробляються російським холдингом ІНКОТЕКС, який спеціалізується на випуску величезного асортименту електронних виробів. Продукція цієї компанії заслужено користується стійким попитом у звичайних споживачів, а й у фахівців-енергетиків.

Відмінні риси лічильників електроенергії
Будучи трифазним, багатофункціональним електролічильником, цей прилад відноситься до категорії багатотарифних, найбільш вигідних електронних лічильників. Лічильник електроенергії має найбільший попит у покупців, завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості. Вимірює активний та реактивний струм у трифазних електроланцюгах.

Електролічильник вимірює такі параметри мережі:

 • потужність,
 • напруга,
 • фазні струми.

А завдяки блоку пам'яті, що складається з профілю навантаження та профілю втрат, цей прилад здатний зберігати всі отримані виміри. Крім того, лічильник електроенергії може керувати навантаженням та вести журнал подій.

Особливостями даної моделі електролічильника є:

 • значно розширений діапазон робочих температур;
 • можливість використовувати лічильники автономно або в системі АСКУЕ завдяки наявності цифрового та імпульсного виходу;
 • технологічний запас за розрядом точності;
 • мале власне енергоспоживання;
 • лічильник має 2 режими знімання інформації: ручний та автоматичний;
 • лічильник оснащений послідовним інтерфейсом зв'язку CAN, який забезпечує обміну інформацією з IBM PC;
 • цей прилад дозволяє запобігти розкраданню електроенергії.

  У нашому каталозі товарів представлено декілька видів електричних лічильників. Щоб правильно вибрати та купити відповідну вам модель, радимо попередньо узгодити технічні параметри з енергопостачальною організацією.

Лічильник електроенергії має кілька модифікацій, найдосконаліша з яких - 230ART(2), яка оснащена GSM-модемом для передачі накопичених даних на центральний пульт. Крім того, конструктивні особливості лічильника дають можливість об'єднувати його в систему завдяки інтерфейсу CAN. Відмінно підходить для включення до АІІС КУЕ, для чого оснащений цілим набором інтерфейсів та оптопортом. Клас точності становить 0,2S; 0,5S; 1,0; R:0,5;1,0, при номінальній напрузі 230В та струмі 5А.

Webseite www.webdesigner-profi.de