phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Лічильники тепла

Сортування orderby
Показати на сторінку

Лічильник теплової енергії, ціна якого нижча за комуналку – пряма вигода

Тепло в квартирах дуже часто розподіляється неточно через нерівномірне планування житла. Це веде до оплати більших сум за комунальні послуги. При цьому у сусіда в квартирі може стояти спека, при тій самій оплаті. Для того, щоб справедливо платити тільки за реально надане тепло за фактом, рекомендується встановити лічильник на опалення в квартиру, ціна на яку менше, ніж Ви зможете заощадити на квартплаті. При правильному встановленні вкладення окупляться за один опалювальний сезон. Це компактні та прості прилади обліку, які Ви можете встановити навіть у важкодоступних місцях.

 

Якісні теплолічильники на опалення у квартиру

Інтернет-магазин «ГРАН-КОМ» реалізує лічильники тепла НІК та GROSS у квартиру. Якщо у Ваших планах поставити лічильники на тепло, сайт лічильників тепла «ГРАН-КОМ» допоможе Вам купити теплолічильник недорого.

 

За принципом роботи лічильники обліку тепла поділяються на:

  1. Ультразвукові. Вимірює швидкість поширення ультразвукових хвиль по ходу руху потоку води в опаленні та проти нього. Після цього дані зіставляються і, виходячи з різниці швидкостей, отримуємо дані про витрати води опалення. Дані записуються на карту пам'яті.

   Переваги:

   • Не має рухомих частин у воді.
   • Ультразвукові лічильники тепла, ціна на які відрізняється своєю доступністю, відмінно працюють у воді, засміченій механічними домішками.
   • Виходячи з попереднього пункту, не вимагають фільтр для експлуатації.

   Недоліки:

   • Залежність роботи від електромережі.
  2. Електромагнітні. Алгоритм роботи виходить з законі Фарадея. В основі приладу – котушка індуктивності. Вода, що протікає через магнітне поле, генерує невеликий струм, що залежить від швидкості потоку води в опаленні. Ґрунтуючись на даних виміряного струму, прилад веде облік витрати води. Не має рухомих частин у воді.

   Переваги

   • Відмінно працюють у середовищі, засміченому механічними домішками.
   • Не потрібні фільтри для експлуатації.

   Недоліки:

   • Залежність роботи від електромережі.
  3. Вихрові. Вимірюють не лише воду, а й пару, тому знаходять застосування у системах парового опалення. Встановлюються на трубу між патрубками.
  4. Тахометричні механічні. У механічних приладах, під впливом потоку води в опаленні крильчатка обертається, рухаючи обліковий пристрій.

   Переваги:

   • Простота та дешевизна.

   Недоліки:

   • Погана стійкість до домішок у воді.
   • Необхідно додатково встановлювати фільтр, щоб уникнути засмічення іржею та періодично його змінювати. Це робить конструкцію дорожчою та ускладнює експлуатацію.

 

Лічильники на тепло НІК

ТОВ «НІК» - один із передових виробників вимірювальних приладів для промислового та побутового сектора в країнах СНД. Головний офіс розташований в Україні. Компанія відповідає стандартам якості ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004. Фірма випускає загальнобудинкові та квартирні лічильники на опалення НІК. Особлива популярна модель приладу - НІК 7061. Лічильник тепла НІК - це оптимальний баланс ціни та якості.

Вироби виготовляються з потовщеними стінками з латуні з ребрами жорсткості. Внутрішня поверхня, яка контактує з водою, покривається шаром нікелю для запобігання окисленню. Прилади відрізняють повну несприйнятливість до впливу магнітного поля. Тип показуючого пристрою – електронний. На цифровому індикаторі можна побачити накопичену енергію, температуру вхідного та зворотного потоку, їх різницю, швидкість руху потоку теплоносія.

Точність підрахунку не поступається закордонним аналогам, при цьому ціна домашнього лічильника на тепло НІК у Києві істотно нижча. Тому, як показує аналіз ринку, все більше і більше більше українців бажає купити лічильник тепла НІК.

 

Лічильники на тепло GROSS

Більше 15 років випускаються ТОВ «Українська Сантехнічна Компанія» на зарубіжному високотехнологічному устаткуванні. Лічильники для тепла Гросс встановлюють у квартирах та інших невиробничих приміщеннях з горизонтальним розведенням.

Лічильники тепла GROSS складаються з витратоміра і обчислювача, і являють собою єдину систему обліку тепла. Встановлюються на вертикальних та горизонтальних ділянках водопроводу. Прилади мають компактні розміри та привабливий дизайн. Маса лічильника не перевищує одного кілограма. Відкидна кришка захищає виріб від випадкових пошкоджень під час встановлення та експлуатації. Дані прилади працюють за температури навколишнього середовища до +55 °С. Температура виміру води від +4 до +96 °С. Відрізняються стійкістю до електромагнітного поля.

Лічильники тепла GROSS мають клас точності 2 і 3, відповідають стандартам якості ДСТУ EN 1434-1:2006. У пам'яті приладу знаходяться всі дані, що зберігаються понад 10 років. Можлива віддалена передача інформації через інтерфейс зв'язку. Внесено до державного реєстру України. Ціна лічильника тепла GROSS набагато нижча за імпортні аналоги.

 

Лічильники на тепло Landis+Gyr

Landis+Gyr – це міжнародний концерн зі штаб-квартирою у Швейцарії та виробничими потужностями у США, Австралії та країнах Європи. Почала робити лічильники з 1896 року. Зараз – один із світових лідерів з виробництва приладів для вимірювання енергоресурсів із технологією SMART-вимірювань.

Компанія випускає ультразвукові лічильники тепла, ціна на які повністю відповідає якості їх виконання. Лічильники не вимагають прямих ділянок труби. Положення пристрою не впливає на його клас точності. Може точно вимірювати навіть невелику витрату води. Живиться від батареї, від якої може працювати понад 10 років. Виріб оснащений оптичним та M-Bus інтерфейсом.

 

Поради щодо економії тепла

  Ставте термостат на батареї. Підвищення температури у квартирі навіть на 1 градус веде до перевитрати тепла на 5 – 6%. Термостат автоматично перекриває подачу теплої води під час підвищення температури.
 • Встановлення балансувального клапана дозволяє вручну регулювати подачу гарячої води на час Вашої відсутності.
 • Утеплюйте стіни та ставте металопластикові вікна.

 

Де купити лічильник на тепло у Києві?

Інтернет магазин «ГРАН-КОМ» реалізує лічильники на опалення в квартиру в Києві за доступною вартістю. Ми продаємо лічильники безпосередньо від виробника, тому у нас Ви маєте можливість купити лічильник на опалення у квартиру, ціна на який Вас приємно потішить.

У нас Ви можете замовити всі види лічильників обліку тепла, а також встановити лічильник тепла в квартиру. Заглянувши в наш прайс, Ви обов'язково знайдете відповідне рішення, яке відповідає Вашим вимогам та побажанням. На всі сертифіковані вироби надається гарантія від виробника.

Заповніть форму на сайті або наберіть номер, вказаний у контактах, щоб замовити обладнання. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі виробу, наші фахівці підкажуть Вам, скільки коштує квартирний лічильник тепла, а також розкажуть про особливості тієї чи іншої моделі.

Звертайтеся вже зараз та оцініть відмінну якість приладів «ГРАН-КОМ» за вигідною ціною!

 

Webseite www.webdesigner-profi.de