phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Трансформатори струму

Сортування orderby
Показати на сторінку

Виробництво трансформаторів з 16-річним міжповірковим інтервалом!

Шукайте, де можна купити трансформатор струму з міжповірковим інтервалом 16 років? Трансформатори ДНІСТА, ЕЛЕМАРК, НІК, МЕГОММЕТР! Тоді Ви на потрібному сайті!

Трансформатори струму та напруги – призначення, застосування та види

Трансформатор струму з міжперевірочним інтервалом 16 років

Що таке трансформатор і для чого він потрібний? Значення самого слова трансформатор "transformo" перекладається з латинської як "перетворювати". Таким чином, стає зрозумілим основне призначення приладу: перетворювати за допомогою електромагнітної індукції вхідні параметри струму, напруги або фази первинного ланцюга. Отже, за типом регульованої величини трансформатори бувають трьох видів:

 1. змінного струму;
 2. напруги;
 3. постійного струму.

Будь-які трансформатори струму та напруги призначаються для того, щоб

вимірювати напругу та струм, забезпечувати живлення схеми релейного захисту, ізолювати один від одного інші вимірювальні прилади, забезпечувати безпеку людини при обслуговуванні, а також забезпечувати ізоляцію між собою реле.

Трансформатори струму будь-якого типу застосовуються в електроланцюзі змінного та постійного струму, також вони можуть використовуватися в пристроях регулювання, захисту та правління. Деякі види трансформаторів використовуються в генераторних розподільчих пристроях, у струмопровідній їх частині.

Розділяються трансформатори та за матеріалом діелектрика:

 • сухі;
 • олійні;
 • газонаповнені.

За способом встановлення вимірювальні трансформатори струму та напруги бувають:

 • внутрішні;
 • зовнішні;
 • накладні;
 • вбудовані;
 • переносні.

Трансформатори внутрішньої установки можна встановлювати тільки там, де немає струмопровідних частинок пилу або шкідливих хімічних випарів.

Зовнішні вимірювальні трансформатори струму стійкі до шкідливих впливів навколишнього середовища та забезпечують безпеку всіх струмопровідних частин. Вони також безпечні і до дотиків людини.

Трансформатори також відрізняються за габаритами, конструктивними особливостями, способами установки, і за багатьма іншими параметрами. Відповідно, ціна трансформатора струму також залежить від його характеристик.

Основними частинами конструкції вимірювального трансформатора струму є:

Конструкція трансформаторів дніпропетровського заводу

 • обмотки,
 • каркас для обмоток,
 • магнітопровід,
 • система охолодження,
 • ізоляція,
 • інші елементи для захисту трансформатора, доступу до висновків обмоток та ін.

Призначення трансформаторів

 Найчастіше трансформатори струму застосовуються:

 • в електромережах, при передачі електроенергії на значні відстані. Таке застосування дозволяє контролювати виникаючі великі напруги в мережі, оскільки трансформатори знижують обсяги використовуваної ізоляції, підвищуючи рівень безпеки;
 • в джерелах живлення різних приладів для випрямлення та перетворення напруги електромережі.

Трансформатори струму нульової послідовності застосовуються для сигналізації режимів коротких замикань у жилах трифазного кабелю. Призначені такі трансформатори для вбудовування в розподільні комплектні пристрої і зазвичай встановлюються на кабель.

Трансформатор струму та напруги – ціна відповідає якості

У каталозі товарів інтернет-магазину "ГРАН-КОМ" представлено велику кількість моделей трансформаторів напруги та струму з різними технічними характеристиками. У нас Ви можете купити надійні та якісні трансформатори від українських виробників: Дніпропетровський завод, Елемарк, Мегомметр, фірма НІК та Дніста. Компанія "ГРАН-КОМ" є офіційним представником та партнером вищезгаданих виробників, тому у нас низькі ціни на трансформатори та офіційна гарантія, для постійних клієнтів та при оптових покупках - додаткові акції та знижки.

У разі виникнення питань можете звертатися до нашого консультанта (044) 573-41-03, (066) 076-41-71. Він допоможе Вам визначитися із вибором, який саме трансформатор струму купити.

Webseite www.webdesigner-profi.de