phone (044) 573-41-07; (044) 573-41-03; (044) 573-41-02; (066) 076-41-71; (067) 404-01-02 
ГОДИНИ РОБОТИ ОФІСУ  8:30-17:00 (склад до 16:30)

Телекарт-прилад (знижки уточнюйте)

Сортування orderby
Показати на сторінку

Електролічильник фірми Телекарт Прилад

 

Програмування безкоштовно!!!

 

Компанія "ГРАН-КОМ" має у своєму розпорядженні найширший асортимент електролічильників виробництва Телекарт-Прилад. Електролічильник від Телекарт-Прилад не потребує рекламних одах, оскільки даний виробник займає лідируючу позицію на українському ринку в галузі виробництва якісних приладів обліку.

Лічильник електроенергії для пересічного громадянина, це...

Один з найважливіших приладів обліку. При використанні застарілої моделі електролічильника споживач змушений оплачувати космічні рахунки за електроенергію. Однак ситуація кардинально змінюється на краще при встановленні електронного електролічильника Телекарт-прилад.

Особливо затребувані електронні прилади обліку в системах з тимчасовими тарифами, тобто вдень вартість електроенергії вища, а вночі відповідно вона нижча. Встановлювати їх можна в
  • промислових;
  • житлових;
  • комерційних приміщеннях.

Вони чудово переносять перепади температур і не потребують особливих кліматичних умов, тому знайшли свою сферу застосування повсюдно.

Лічильник електроенергії Телекарт-Прилад - універсальний прилад обліку

Облік електроенергії багатотарифним лічильникомДавайте розглянемо в чому ж полягають універсальні особливості даного пристрою . Отже, сучасні електролічильники випускаються з трьох видів

  1. Однотарифні.
  2. Двотарифні.
  3. Багатотарифні.

Однотарифний електролічильник, веде облік споживаної електроенергії за одним тарифом. Це, звичайно, добре, але не дуже практично.

Двотарифний електролічильник, веде облік споживаної електрики за двома тарифами - нічним і денним. Дуже актуальний прилад обліку, який дозволяє суттєво заощадити бюджет сім'ї чи виробництва.

Багатотарифний електролічильник Телекарт-Прилад є найбільш затребуваним і популярним як серед населення нашої країни, так і серед підприємців. Секрет у такій глобальній популярності простий – економія. Причому економити виходить настільки суттєво, що багатотарифні лічильники повільно, але дуже впевнено витісняють попередні два види приладів обліку.

Хочете купити багатотарифний лічильник електроенергії Телекарт-Прилад? Немає нічого простішого! Дозвольте лише дати вам пораду: зверніть увагу на трифазний лічильник електроенергії. Даний пристрій добре тим, що не тільки веде облік споживання, але й наділений енергозалежною пам'яттю, завдяки якій зберігаються всі отримані дані.

 

 

Webseite www.webdesigner-profi.de